Аукціон з реалізації необробленої деревини – як прийняти участь

Після вступу указу ВРУ про продаж деревини № 1178 від 01.02.2020 громадяни були занепокоєні пошуками аукціонів, що спеціалізуються на продажу необробленої деревини. На цьому етапі виставлення великими підприємствами частки своєї сировини в системі Prozorro.Saleобов’язкова умова, а саме для підприємств з доходом понад 10 мільйонів гривень на рік.

Торги з продажу лісу на Prozorro.Sale

Завдяки тому, що по всій Україні розпочали аукціони необробленої деревини, вдалося значно зменшити незаконну вирубку лісів та позбутися тіньового ринку. Система прозорих аукціонів Prozorro.Saleвпоралася з цією задачею швидко і якісно.

На протязі 8 місяців справедливих та прозорих аукціонів необробленої деревини в системі Прозорро.Продаж підприємства отримали виручку в розмірі 265 млн. грн. Вони виставили лоти від 150 кубометрів і коштували які більше 200 грн. на таких сайтах, як ТБ «Українська енергетична біржа» https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/auktsion-z-prodazhu-neobroblenoi-derevini-vzyati-uchast-na-tb-u/.

Експерти підрахували, що 20% лісу перебуває в тіні. Продаж необробленого дерева на звичайному аукціоні характеризувався приховуванням інформації про продану кількість та її вартість. Як результат, у цій області було багато шахрайства та хабарів.

Продаж різних порід дерев дає можливість безпосередньо співпрацювати з двома сторонами — клієнтом та продавцем. Більш того, вам не потрібно витрачати багато зусиль на рекламу або обмін документами, кожен процес відбувається швидко в електронній системі Prozorro. Тут зібрано все, і пошук клієнтів, і робочий процес.

Самі аукціони контролюються соціальними громадянами та урядовими спостерігачами. Все це сприяє зменшенню незаконних схем та корупції.

Реалізація необробленої деревини на аукціоні ТБ УЕБ

Офіційна платформа Prozorro.SaleТБ «Українська енергетична біржа» допоможе швидко і легко взяти участь у будь-якому місті України. Реєстрація на сайті можлива сьогодні. Якщо вам потрібна підтримка в процесі реєстрації, то ви можете зателефонувати до консультанта біржі за номером (044) -337-77-65. Беручи участь у торгівлі на ТБ