Рекомендації експертів з придбання нерухомості в системі Прозорро

Придбання нерухомості в системі Прозорро – це один з варіантів, як можна зекономити свій час та отримати якісне приміщення за невеликою вартістю.

Для початку, варто зазначити що потрібно обрати надійний та перевірений електронний майданчик, що буде акредитований в системі Прозорро. До таких можна віднести сайт УУБ. На самому сайті немає можливості брати участь в торгах. На головній сторінці є лише посилання на сайт sale.uub.com.ua, де можна взяти участь саме в аукціонах. Більше детально про це ви можете дізнатися, переходячи за посиланням www.uub.com.ua/prozorro/sale/prodazh-neruhomosti. Це давно перевірений майданчик та в його надійності можна навіть не мати сумнівів.

На що потрібно звертати увагу при використанні системи Прозорро. Продажі

Важливо зазначити, що сама система була створена ще в 2016-му році і з того моменту величезна кількість операцій, закупівель та інших процесів почати проводитися саме через неї. На даному етапі великою популярності стали користуватися аукціони з продажу нерухомості.

Говорячи простою мовою – це є ті приміщення, що знаходяться в наявності в певних державних установ, але не використовуються. Для того, щоб отримувати з цих приміщень певну вигоду, держава виставляє їх на аукціони.

Відповідно, далі в рівній боротьбі учасники мають можливість запропонувати щось своє і зробити все можливе для того, щоб отримати перемогу в окремо взятому аукціоні.

Для того, щоб підвищити свої шанси на перемогу, експерти рекомендують:

  • Серйозно віднестися до підготовки документації і зробити це зарані;
  • Правильно оформити заявку на участь в аукціоні, щоб вона була схвалена з першої спроби;
  • Важливо, не пожаліти часу й зарані впевнитися в тому, що обрана вами нерухомість дійсно підходила для використання в певному напрямі;

В цілому, говорячи про такі приміщення, їх можна легко використовувати в якості магазинів, офісів, ресторанних комплексів цехів й так далів. Але, для цього потрібно з самого початку оцінити території та всі можливості.

Якщо ви точно впевнилися в тому, що будете використовувати сервіс УУБ, тоді вам залишається лише серйозно підійти до всіх раніше перерахованих моментів. Головне – це не поспішати та робити все поступово, щоб випадково нічого не пропустити.